Archiv timeline

10. Květen 2023
Trápí vás problematická, mastná či aknózní pleť? Máme pro vás řešení. V Genesys Medical nabízíme jílovou pleťovou masku obsahující bentonit, kaolin, vitamín E a extrakty z brusinky, vrbové kůry a mučenky pro hloubkově čistící ošetření pleti.
03. Duben 2023
Je tu jaro a příroda kolem nás se probouzí k novému životu. Dopřejte to samé i své pleti!
28. Únor 2023
Lymfatický systém má zásadní význam při regeneraci tkání a ochraně lidského těla před řadou onemocnění. Zároveň hraje důležitou roli i v péči o náš vzhled. A to zejména díky podpoře redukce podkožního tuku. Dobře fungující lymfatický systém dokáže účinně bojovat např. s tolik obávanou celulitidou.
02. Únor 2023
Valentýn je tu za necelé dva týdny. Dobře víme, že vybrat vhodný dárek pro tak důležitou osobu, jako je vaše drahá polovička, je někdy obtížné. Ale my vám to ulehčíme! Darujte voucher kliniky estetické medicíny Genesys Medical.
01. Únor 2023
Přesně za dva týdny je tu svátek všech zamilovaných - svatý Valentýn. Překvapte svou drahou polovičku nezapomenutelným dárkem - sladkým polibkem plnými a smyslnými rty. V Genesys Medical vám s tím rádi pomůžeme.
08. Prosinec 2022
Ještě si lámete hlavu s výběrem vánočních dárků? Máme pro vás tip. Darujte pod stromeček krásu. Jak je něco takového možné? Jednoduše. Díky dárkovému voucheru na služby kliniky estetické medicíny.
06. Prosinec 2022
Rok se s rokem sešel a na dveře opět klepou Vánoce. Ještě nemáte všechny dárky? Nevadí. Máme pro vás tip na skvělý dárek, se kterým rozhodně neuděláte chybu!
06. Prosinec 2022

Novinka | Hledáme posily

Aktuálně hledáme posily do našeho týmu na klinice estetické medicíny, stomatologie a laserové medicíny Genesys Medical v Plzni na pozice:
19. Červenec 2021
Redukce vrásek a lifting obličeje bez injekcí, nití či laseru? V Genesys Medical je to možné!
26. Červen 2021
Nestihli jste dosáhnout vysněné postavy do plavek? Nebo jste vlivem vyššího zadržování vody v těle během letního období nabrali nějaké to kilo navíc? Nezoufejte! Máme pro vás rychlé a vysoce účinné řešení.