Archiv timeline

21. Červen 2023
Léto je tady. Z pohledu astronomie začíná právě dnes! Mnozí z nás finišují přípravy na dovolenou. Na co bychom ale rozhodně neměli zapomenout, je příprava (nejen) naší pleti.
19. Červen 2023
Vážení klienti, naše klinika bude 23. 6. otevřena pouze do 15:00 a 29. 6. bude zcela zavřeno - nepoteče voda. Děkujeme za pochopení.
10. Květen 2023
Již na tuto neděli připadá den, kdy oslavujeme ženy, které patří v životě mnoha z nás k těm nejdůležitějším. Naše maminky.
10. Květen 2023
Trápí vás problematická, mastná či aknózní pleť? Máme pro vás řešení. V Genesys Medical nabízíme jílovou pleťovou masku obsahující bentonit, kaolin, vitamín E a extrakty z brusinky, vrbové kůry a mučenky pro hloubkově čistící ošetření pleti.
03. Duben 2023
Je tu jaro a příroda kolem nás se probouzí k novému životu. Dopřejte to samé i své pleti!
28. Únor 2023
Lymfatický systém má zásadní význam při regeneraci tkání a ochraně lidského těla před řadou onemocnění. Zároveň hraje důležitou roli i v péči o náš vzhled. A to zejména díky podpoře redukce podkožního tuku. Dobře fungující lymfatický systém dokáže účinně bojovat např. s tolik obávanou celulitidou.
02. Únor 2023
Valentýn je tu za necelé dva týdny. Dobře víme, že vybrat vhodný dárek pro tak důležitou osobu, jako je vaše drahá polovička, je někdy obtížné. Ale my vám to ulehčíme! Darujte voucher kliniky estetické medicíny Genesys Medical.
01. Únor 2023
Přesně za dva týdny je tu svátek všech zamilovaných - svatý Valentýn. Překvapte svou drahou polovičku nezapomenutelným dárkem - sladkým polibkem plnými a smyslnými rty. V Genesys Medical vám s tím rádi pomůžeme.
08. Prosinec 2022
Ještě si lámete hlavu s výběrem vánočních dárků? Máme pro vás tip. Darujte pod stromeček krásu. Jak je něco takového možné? Jednoduše. Díky dárkovému voucheru na služby kliniky estetické medicíny.
06. Prosinec 2022
Rok se s rokem sešel a na dveře opět klepou Vánoce. Ještě nemáte všechny dárky? Nevadí. Máme pro vás tip na skvělý dárek, se kterým rozhodně neuděláte chybu!