Archiv timeline

19. Březen 2021
Naše pleť má za sebou jedno z nejnáročnějších období v roce. Důsledkem je často její unavený a zašedlý vzhled, dehydratace i podráždění. V přírodě kolem nás se vše začíná pomalu probouzet k životu. Dopřejte takové procitnutí i své pleti! Jak na to?
10. Březen 2021
Vážení klienti, rádi bychom vás vzhledem k přetrvávající epidemické situaci v ČR požádali o maximální zodpovědnost. Pokud se před návštěvnou naší kliniky necítíte dobře nebo jste přišli do styku s nemocnou osobou, přeobjednejte se prosím na jiný termín.
27. Únor 2021
Vážení klienti, klinika Genesys Medical bude v období od 1. 3. do 7. 3. 2021 uzavřena. Děkujeme za pochopení.
11. Únor 2021
Již tuto neděli slaví všichni zamilovaní svůj svátek - svatý Valentýn. My pro vás máme tip na valentýnský dárek, se kterým rozhodně neuděláte chybu.
17. Listopad 2020
V souvislosti s technologickou novinkou na naší klinice, přístrojem LPG CELLU M6® Alliance, jsme se rozhodli pro vás připravit exkluzivní cenově zvýhodněné balíčky!
08. Listopad 2020
Od této chvíle upravujeme pravidla soutěže. Zúčastnit se můžete tak, že na základě vaší návštěvy kliniky napíšete recenzi na Facebooku a nebo nově také Googlu či serverech znamylekar.cz a estheticon.cz. Zde je seznam odkazů na uvedené weby:
25. Říjen 2020
Vážení klienti, současná omezení a opatření proti šíření koronaviru se nedotýkají provozu naší kliniky. Proto pro vás máme za dodržování nejpřísnějších hygienických opatření stále otevřeno!
21. Srpen 2020
V Genesys Medical neustále sledujeme nejnovější trendy a technologie v estetické medicíně a přinášíme svým klientům ty nejlepší novinky, mnohdy takřka revoluční. Novým přírůstkem mezi špičkovými přístroji na naší klinice je Lutronic Healite, určený pro světelnou terapii s léčebným účinkem.
25. Červenec 2020

Novinka | Firemní dovolená

Vážení klienti, od soboty 25. 7. do neděle 9. 8. bude naše klinika uzavřena z důvodu celopodnikové dovolené. 🌅
13. Červen 2020
Léto klepe na dveře. Začíná už 20. června, tedy přesně za týden! V Genesys Medical vám pomůžeme s širokou škálou příprav na nadcházející období. Podívejme se doporučené přípravy a s nimi související zákroky.