Stomatologická prevence

Stomatologická prevence

Prevence je základem stomatologické péče. Pravidelné stomatologické prohlídky spojené s profesionální dentální hygienou vedou k minimalizaci potřeby dalšího léčebného zásahu.

Součástí prevence je vyšetření, objasnění konkrétních obtíží a návrh jejich řešení. Instruktáž a reinstruktáž ústní hygieny je nejlépe provádět ve spojení s návštěvou dentální hygieny.

Zdravé zuby nebolí, a proto je prevence nejefektivnější a současně nejlevnější cestou k zachování vlastního zdravého chrupu po celý život.

Podrobnosti

Co Vás čeká?

Vyšetření stavu chrupu, sliznic a parodontu, zjišťění anomálií v postavení zubů a čelistí. Provádíme odstranění zubního kamene a instruujeme, jak správně dodržovat ústní a zubní hygienu. V rámci preventivní prohlídky zhotovujeme rentgenové snímky.

Preventivní prohlídky se mají konat 2x ročně s 5 měsíčním odstupem. Obě tyto prohlídky v roce jsou plně hrazeny pojišťovnou.

Těhotné ženy mají v průběhu 1 kalendářního roku nárok na 3 bezplatné preventivní prohlídky, tzn. 2 v průběhu těhotenství.

Dotaz/nezávazná objednávka

Mám zájem o...
Termín pro objednání
Preferovaná denní doba
Preferovaný den v týdnu
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Názory našich klientů

Zubní ordinace

Abyste si u nás na klinice užili ještě komplexnější péči, otevíráme pro vás stomatologickou ordinaci. Těšit se můžete na nadstandardní péči v prostředí nádherné kliniky a na celou škálu různých procedur.

Pokud vás trápí jakýkoliv problém s vaším chrupem, ať už kaz či potřebujete zubní náhradu, na našem komplexně vybaveném stomatologickém oddělení vám dokážeme pomoci. Zapomínat nesmíme ani na estetickou stomatologii, díky které Vám vykouzlíme ten nejkrásnější úsměv.