Plazmaterapie

„Ošetření tekutým zlatem.”
Plazmaterapie

Plazmaterapie, nebo také plazmolifting je ošetření, kdy k výživě Vaší pokožky použijeme to nejlepší, co Vaše tělo nabízí, a to Vaši vlastní krevní plazmu. Ta obsahuje vše potřebné pro bohaté bujení našeho podkoží, od růstových faktorů, po potřebné vitamíny. Plazmu vpravíme jemnými vpichy na požadovanou partii a výsledkem je zářivější, vyživenější a hlavně zdravější pokožka.

Krevní plazma obsahuje růstové faktory, kmenové buňky, krevní destičky a bílé krvinky, které pokožku regenerují a startují tak procesy omlazení zcela přirozenou cestou. Toto je velká výhoda plazmoliftingu - při ošetření se využívá pouze a jen Vaše vlastní látka a celý proces je pro tělo naprosto přirozený. Plazmu můžeme aplikovat do jakékoliv oblasti Vašeho těla. Využívá se především pro obličej, krk, dekolt i hřbety rukou.

Zákrok

Lékař Vám odebere malé množství krve, která se smíchá se speciální gelovou látkou. Zkumavka se směsí rve a látky se vloží do speciálního přístroje, kde je plazma od krve za vysoké frekvence oddělena a odstředěna. Zákrok se po celou dobu provádí v lokální anestezii.

Využití a výhody plazmoterapie

  • omlazení pokožky
  • regenerace kožních buněk
  • prevence a zmírnění stárnutí
  • zmírnění vrásek
  • vyhlazení pleti
  • zlepšuje povadlou pleť
  • urychluje hojení
  • žádné alergické reakce

Často kladené dotazy

Co Vás čeká?

Přibližně hodinové ošetření před kterým Vám na danou oblast aplikujeme na 30-60min anestetický krém, aby bylo ošetření bezbolestné.

Výsledkem aplikace plazmy do Vašeho podkoží bude pokožka překypující zdravím. Vyživená, zdravější, hydratovaná a plná vitamínů.

Není třeba žádné speciální přípravy.

Budou na Vašem obličeji znát místa vpichů. Ty do několika dnů zmizí a vy ucítíte výsledek v plné kráse.

Záleží na počtu zkumavek, tedy na velikosti ošetřované plochy. Cca od 6.000 - 12.000.

V jakémkoliv ročním období. Nejvíce ošetření doporučujeme v zimě a v létě, kdy dochází k největšímu namáhání kůže.

Např.: fotoléčba, laser, chemický peeling.

Ceník

Plazmaterapie 8000 Kč + cena za použitá séra

Dotaz/nezávazná objednávka

Mám zájem o...
Termín pro objednání
Preferovaná denní doba
Preferovaný den v týdnu
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Názory našich klientů

Oddělení estetické medicíny

specialistka v oboru estetické medicíny

Estetická medicína je dynamicky se rozvíjející lékařský obor, který dokáže řešit celé spektrum záležitostí. Mnoho lidí si pod tímto pojmem představí nulovou mimiku a kačeří rty, což je ale nesmírná škoda, jelikož v estetické medicíně se často řeší i obličejové asymetrie po obrně či nehodě a s pomocí speciálních procedur se dají vyřešit některé neurologické problémy či migrény. Vše záleží jen na tom, do čích rukou se svěříte.

U nás v Genesys Medical Vám nabídneme jen tu nejlepší péči, nejkvalitnější materiály a nejmodernější techniky, kvůli kterým naši lékaři jezdí za kongresy po celém světě a hledají jen to nejlepší. Naše paní doktorka vždy každý problém řeší komplexně, s maximální profesionalitou a hlavně s láskou jak k pacientovi, tak k medicíně samotné.