Zákroky

Dle problému

Akné není jen kosmetický problém, který vás trápí při každém pohledu do zrcadla a znervózňuje vždy, když máte někam jít bez make-upu. Akné a jeho…
Začněte opět s chutí vystavovat své tělo obdivným pohledům. Zbavte se pomerančové kůže a nechte si jen své krásné ďolíčky ve tvářích. Celulitida…
Jizvy a strie zná každý, týkají se nejen nás žen, ale i mužů. Jejich tvorbu ne vždy můžeme ovlivnit a příčin vzniku je mnoho. Zbavuje se jich také…
Kožní výrůstky jsou malé kožní útvary, které se mohou vyskytovat kdekoliv na těle. Obvykle nejsou bolestivé a nevyžadují lékařské ošetření. Většina…
Kruhy pod očima nemusí být jen známkou únavy a prohýřených nocí, které lehce zmizí. Naštěstí existuje způsob, jak Vašemu pohledu navrátit odpočatý…
OŠETŘENÍ PIGMENTOVÝCH SKVRN SE PROVÁDÍ V MĚSÍCÍCH LISTOPAD AŽ ÚNOR S pigmentovými skvrnami bojuje stále více lidí. Příčin vzniku hyperpigmentací…
Rozlučte se s mokrými dlaněmi a propoceným oblečením. Užívejte si každý pracovní i volný den v suchu.
Čas vrátit neumíme, ovšem pevnost a pružnost Vaší pokožce opět dodáme. Existuje několik řešení. Stačí vybrat to…
Vstupní prohlídka je prvním a nutným krokem k přijetí do naší péče. Čekají Vás tyto kroky: vyplnění dotazníku ohledně Vašeho zdravotního stavu;…
Jsou ozdobou moudré tváře... Někdy se však objeví příliš brzy, nebo jich je najednou až moc. Zjistěte, jak udržet vrásky na uzdě. Ať už je vám 25…

Dle abecedy

Autrotransplantát plazmy je takové ošetření, kdy se výplní stane Vaše vlastní plazma. Vaše plazma se zahřeje na přesně stanovenou teplotu, kdy se díky zahřátí změní její konzistence.

Dentální hygienistka má oprávnění provádět profesionální bělení zubů.

botulotoxinem se pojí mnoho předsudků, nicméně pokud je lékař v jeho aplikaci zkušený, stává se skutečným zázrakem medicíny.

Chemický peeling je rychlé, účinné a neinvazivní ošetření s velkým počtem využití. Peelingová směs je složena ze speciálních přípravků, jako jsou antioxidační komplexy a kyseliny.

Čas nejde zastavit, ale můžeme se o to minimálně pokusit. V případě, že se o to pokusíte s námi, máte téměř jistotu, že uspějete.

  • léčba akné
  • podpora léčby zánětlivých projevů na kůži
  • omlazení pleti
  • léčba bolestí zad, svalů a kloubů
  • podpora růstu vlasů
  • podpora hojení ran

Injekční lipolýza, neboli PPC, je ošetření, které napomáhá odstranit tukové zásoby z oblastí, ze kterých se velice obtížně odbourávají pouhým cvičením a stravou.

Kosmetických ošetření je mnoho typů a také mnoho způsobů, jak je udělat. U nás na klinice děláme pouze tu nejúčinnější kosmetiku, a to tu lékařskou s vysoce kvalitní francouzskou kosmetikou.

V poslední době mají laserová ošetření v estetické medicíně a dermatologii mnoho možností využití.

  • Léčba akutní a chronické bolesti,
  • léčba zánětů pohybového ústrojí,
  • léčba všech typů otoků,
  • zahájení povrchové a hluboké tkáňové biostimulace.

Ošetření pomocí nejmodernějšího laseru K-Laser Blue Dental.

Úvodní léčba je konzervativní – zahájena hygienickou fází.

Léčba kazu neboli sanace začíná použitím lokální anestezie, která zajišťuje, že samotná preparace – tedy vrtání, bude již zcela bezbolestná.

Představujeme Vám naši celosvětovou novinku. V estetické medicíně, dermatologii, lymfoterapii a fyzioterapii.

​LPG Cellu M6 Alliance

Maderoterapie je speciální masážní technika, využívající dřevěné pomůcky ke stimulaci lymfatického systému a urychlení látkové výměny.

Pokud cítíte, že Vaší pokožce chybí jiskra, pružnost a potřebovala by výživu, mezoterapie je pro tuto situaci tím nejlepším ošetřením.

Toto ošetření, které pracovním názvem nazýváme dermapen, je nejúčinnější ošetření při léčbě jizviček a při regeneraci pleti.

OPG neboli Ortopantomogram je přehledný panoramatický rentgenový snímek zachycující dentici, obě čelisti, čelistní klouby, část nosní dutiny a část čelistní dutiny vyšetřovaného.

Plazmaterapie, nebo také plazmolifting je ošetření, kdy k výživě Vaší pokožky použijeme to nejlepší, co Vaše tělo nabízí, a to Vaši vlastní krevní plazmu.

Zhotovujeme intraorální „malé“ rentgenové snímky, důležité pro detekci kazů, kvality výplní jak korunkových tak kořenových, stavu parodontu, množství zubního kamene aj.

Odborná konzultace fyzioterapeutem určí vytvoření léčebného postupu, který povede k celkovému zlepšení a zvýšení výkonnosti.

Individuální plány pro:

Endodontické ošetření znamená ošetření vnitřního prostoru zubu, tj. kořenových kanálků.

Tělových ošetření jsou spousty, ale zábaly jsou jistě nejvyužívanější, a to ve všech koutech světa. Dopřejeme Vám zábal dle Vašich potřeb, a to například na celulitidu, na zpevnění, na tukové buňky, na odvodnění, na detoxikaci, nebo čistě jen relaxační a výživný.

Trichologie je dynamicky se rozvíjející obor, který se zabývá problémy s vlasy a vlasovou pokožkou.

Naše tělo dostává v průběhu života pořádně zabrat. Stres, námaha, starosti. To vše se podepíše na našem vzhledu. Dnes už však známe způsob, jak tyto projevy zubu času odstranit.

V závislosti na velikosti ztráty používáme:

V průběhu stomatologického vyšetření Vám zkontrolujeme všechny zubní výplně (plomby) a využijeme rovněž zubní rentgen, který dokáže odhalit i skryté kazy, např.

Dle částí těla

Vlasy a vlasová pokožka

Vlasy a vlasová pokožka