Autotransplantát krevní plazmy

Autrotransplantát plazmy je takové ošetření, kdy se výplní stane Vaše vlastní plazma. Vaše plazma se zahřeje na přesně stanovenou teplotu, kdy se díky zahřátí změní její konzistence. Normálně je plazma řídká, ale díky zvýšené teplotě se zahustí a bude mít konzistenci, jako ostatní výplně. Se zvýšenou hustotou narostou i objemové schopnosti plazmy, použije se na propadlá podkožní místa či například na vyplnění jizev.

Průběh zákroku

Lékař Vám jehlou odebere Vaši krev. Zkumavku s krví vloží do speciálního přístroje, kde se plazma odstředí a zahřeje. Mezitím, co stroj bude pracovat, Vám ošetřovanou oblast natře anestezií v krému. Plazma se poté do ošetřované oblasti vpravuje jemnými vpichy.

Po zákroku se můžou vyskytovat malé červené flíčky, které ale během nadcházejících hodin zmizí. Doporučuje se alespoň v den zákroku vyhýbat přímému slunečnímu záření a vysokým teplotám.

Dotaz/nezávazná objednávka

Mám zájem o...
Termín pro objednání
Preferovaná denní doba
Preferovaný den v týdnu
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Názory našich klientů

Oddělení estetické medicíny

specialistka v oboru estetické medicíny

Estetická medicína je dynamicky se rozvíjející lékařský obor, který dokáže řešit celé spektrum záležitostí. Mnoho lidí si pod tímto pojmem představí nulovou mimiku a kačeří rty, což je ale nesmírná škoda, jelikož v estetické medicíně se často řeší i obličejové asymetrie po obrně či nehodě a s pomocí speciálních procedur se dají vyřešit některé neurologické problémy či migrény. Vše záleží jen na tom, do čích rukou se svěříte.

U nás v Genesys Medical Vám nabídneme jen tu nejlepší péči, nejkvalitnější materiály a nejmodernější techniky, kvůli kterým naši lékaři jezdí za kongresy po celém světě a hledají jen to nejlepší. Naše paní doktorka vždy každý problém řeší komplexně, s maximální profesionalitou a hlavně s láskou jak k pacientovi, tak k medicíně samotné.