Mikrojehličkové ošetření

Toto ošetření, které pracovním názvem nazýváme dermapen, je nejúčinnější ošetření při léčbě jizviček a při regeneraci pleti. Ošetření působí na takové bázi, že se nanojehličkou naruší tkáň, která se poté zahojí bez jakéhokoliv zjizvení a zároveň se aktivuje tvorba elastinových a kolagenních vláken. Při ošetření se do pokožky nanojehličkami také zapracují nejrůznější výživné roztoky, na přání Vám do séra můžeme přimíchat i Vaší vlastní plazmu.

 

Často kladené dotazy

Co Vás čeká?

Zákrok probíhá až po 30-60 minutách působení anestetického krému, tudíž nanojehličky vůbec necítíte, je to pouze pocit mírného tlaku.

Minimalizace až eliminace jizviček, léčba pigmentací, pružnější a pevnější pokožka.

Tento zákrok nevyžaduje žádnou přípravu.

V den zákroku nedoporučujeme na ošetřovanou oblast cokoliv nanášet, ani make-up.Také se vyhněte slunečnímu svitu, aby nedošlo ke zpigmentování. Ihned po zákroku je oblast zarudlá, což do večera téhož dne ustoupí.

Fotoléčba, laserová ošetření, chemický peeling.

Ceník

Dermapen bez plazmy cca 5.000 Kč
Dermapen s plazmou cca 6.500 Kč

Ke každému mikrojehličkovému ošetření se doporučuje fotoléčba za 500,-

Dotaz/nezávazná objednávka

Mám zájem o...
Termín pro objednání
Preferovaná denní doba
Preferovaný den v týdnu
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Názory našich klientů

Oddělení estetické medicíny

specialistka v oboru estetické medicíny

Estetická medicína je dynamicky se rozvíjející lékařský obor, který dokáže řešit celé spektrum záležitostí. Mnoho lidí si pod tímto pojmem představí nulovou mimiku a kačeří rty, což je ale nesmírná škoda, jelikož v estetické medicíně se často řeší i obličejové asymetrie po obrně či nehodě a s pomocí speciálních procedur se dají vyřešit některé neurologické problémy či migrény. Vše záleží jen na tom, do čích rukou se svěříte.

U nás v Genesys Medical Vám nabídneme jen tu nejlepší péči, nejkvalitnější materiály a nejmodernější techniky, kvůli kterým naši lékaři jezdí za kongresy po celém světě a hledají jen to nejlepší. Naše paní doktorka vždy každý problém řeší komplexně, s maximální profesionalitou a hlavně s láskou jak k pacientovi, tak k medicíně samotné.