Mikrojehličkové ošetření

Toto ošetření, které pracovním názvem nazýváme dermapen, je nejúčinnější ošetření při léčbě jizviček a při regeneraci pleti. Ošetření působí na takové bázi, že se nanojehličkou naruší tkáň, která se poté zahojí bez jakéhokoliv zjizvení a zároveň se aktivuje tvorba elastinových a kolagenních vláken. Při ošetření se do pokožky nanojehličkami také zapracují nejrůznější výživné roztoky, na přání Vám do séra můžeme přimíchat i Vaší vlastní plazmu.

 

Často kladené dotazy

Co Vás čeká?

Zákrok probíhá až po 30-60 minutách působení anestetického krému, tudíž nanojehličky vůbec necítíte, je to pouze pocit mírného tlaku.

Minimalizace až eliminace jizviček, léčba pigmentací, pružnější a pevnější pokožka.

Tento zákrok nevyžaduje žádnou přípravu.

V den zákroku nedoporučujeme na ošetřovanou oblast cokoliv nanášet, ani make-up.Také se vyhněte slunečnímu svitu, aby nedošlo ke zpigmentování. Ihned po zákroku je oblast zarudlá, což do večera téhož dne ustoupí.

Fotoléčba, laserová ošetření, chemický peeling.

Ceník

Dermapen s plazmou 8.000 Kč + použitá séra

Ke každému mikrojehličkovému ošetření se doporučuje fotoléčba za 900,-

Dotaz/nezávazná objednávka

Mám zájem o...
Termín pro objednání
Preferovaná denní doba
Preferovaný den v týdnu
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Názory našich klientů

Oddělení estetické medicíny

specialistka v oboru estetické medicíny

Estetická medicína je dynamicky se rozvíjející lékařský obor, který dokáže řešit celé spektrum záležitostí. Mnoho lidí si pod tímto pojmem představí nulovou mimiku a kačeří rty, což je ale nesmírná škoda, jelikož v estetické medicíně se často řeší i obličejové asymetrie po obrně či nehodě a s pomocí speciálních procedur se dají vyřešit některé neurologické problémy či migrény. Vše záleží jen na tom, do čích rukou se svěříte.

U nás v Genesys Medical Vám nabídneme jen tu nejlepší péči, nejkvalitnější materiály a nejmodernější techniky, kvůli kterým naši lékaři jezdí za kongresy po celém světě a hledají jen to nejlepší. Naše paní doktorka vždy každý problém řeší komplexně, s maximální profesionalitou a hlavně s láskou jak k pacientovi, tak k medicíně samotné.