Články

S přibývajícím věkem tělo stárne a je přirozené, že se my ženy tento proces snažíme zpomalit. Z toho důvodu mnoho z nás uvažuje o plastických operacích. Nicméně vždy je dobré mít na paměti, že se jedná o velmi citlivou oblast, a proto bychom měli hledat co nejšetrnější alternativu.
Kyselina hyaluronová je jednou z hlavních složek mezibuněčné hmoty. Je součástí pojivových, epiteliálních a nervových tkání lidského těla. Ve významném množství se nachází v očním sklivci, synoviální tekutině a kůži.
Máte-li kolem rtů drobné vrásky, pokleslé obočí, vrásky mezi ním a kolem očí, hlubší nazolabiální rýhy, nerovný povrch pokožky (po liposukci, jizvy po akné, asymetrie po provedení plastických operací), ochablou kůži se ztrátou elasticity, povislou kůži na břiše, hýždích, pažích a nohou, vrásky na
Co si vybavíte, když slyšíte slovo botox? Mnohým se před očima vybaví obrázek nepřirozeně nafouklých rtů a vytažených obličejů. I přesto, že je ošetření botoxem opředeno spoustou předsudků, jedná se o jednu z nejrozšířenějších a nejbezpečnějších metod odstranění vrásek.