Výplně kyselinou hyaluronovou

„Plné tvary na počkání? U nás realita.”

Naše tělo dostává v průběhu života pořádně zabrat. Stres, námaha, starosti. To vše se podepíše na našem vzhledu. Dnes už však známe způsob, jak tyto projevy zubu času odstranit. Je jím kyselina hyaluronová. Látka našemu tělu vlastní, pomocí které vrátíme vaší pokožce původní pružnost a pevnost. To vše na počkání a bezbolestně.

Kyselina hyaluronová je látka, která je našemu tělu naprosto vlastní a přirozeně je v našich buňkách obsažena. Díky těmto vlastnostem jsou výplňové materiály s jejím obsahem postupem času přirozeně rozpuštěny a nejsou na ně alergické reakce. Naše lékařské zařízení používá nejrůznější typy výplňových materiálů. Na prvotní konzultaci lékař zvolí, jaký typ je pro Vaši pleť nejvhodnější. 

Kyselina hyaluronová se dá aplikovat kdekoliv na Vašem těle a má široké spektrum využití. V případě očí se jedná o jedinou látku,která se dá aplikovat na spodní a horní víčko, díky čemuž dochází k minimalizaci vrásek v okolí očí. Využít se dá po celém obličeji, v oblasti krku a dekoltu.

Často kladené dotazy

Co Vás čeká?

Přibližně hodinové ošetření, na jehož začátku vám bude aplikována anestezie a poté injekčně vpravena kyselina hyaluronová na potřebné místo. Vše rychle a bezbolestně.

  • Výplň kruhů pod očima,
  • výplň propadlého dekoltu,
  • výplň rtů,
  • výplně propadlých jizev,
  • výplně a modelace lícních kostí.

K zákroku není třeba žádné speciální přípravy. Na 30-60 min vám bude na ošetřovanou oblast nanesena anestezie, díky které není zákrok téměř vůbec bolestivý.

Po zákroku budete 2-3 dny cítit menší otok dané partie, který poté opadne a uvidíte plný očekávaný výsledek.

Cena za 1 ml kyseliny hyaluronové začíná na 8000,- Kč. Množství a typ materiálů určí vždy lékař po prvotní konzultaci.

Výplně kyselinou hyaluronovou jsou vhodné v každém ročním období.

Ceník

  Běžná cena Pro stálé klienty
Výplň 1 ml - rty od 14 400 Kč od 11 520 Kč
Výplň 1 ml - kruhy pod očima od 12 600 Kč od 10 800 Kč
Výplň 2x 1,2 ml -periost 25.000 Kč 20.000 Kč

Ukázky výsledků

Dotaz/nezávazná objednávka

Mám zájem o...
Termín pro objednání
Preferovaná denní doba
Preferovaný den v týdnu
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Názory našich klientů

Oddělení estetické medicíny

specialistka v oboru estetické medicíny

Estetická medicína je dynamicky se rozvíjející lékařský obor, který dokáže řešit celé spektrum záležitostí. Mnoho lidí si pod tímto pojmem představí nulovou mimiku a kačeří rty, což je ale nesmírná škoda, jelikož v estetické medicíně se často řeší i obličejové asymetrie po obrně či nehodě a s pomocí speciálních procedur se dají vyřešit některé neurologické problémy či migrény. Vše záleží jen na tom, do čích rukou se svěříte.

U nás v Genesys Medical Vám nabídneme jen tu nejlepší péči, nejkvalitnější materiály a nejmodernější techniky, kvůli kterým naši lékaři jezdí za kongresy po celém světě a hledají jen to nejlepší. Naše paní doktorka vždy každý problém řeší komplexně, s maximální profesionalitou a hlavně s láskou jak k pacientovi, tak k medicíně samotné.

Doplňující informace

Jak přispět ke krásnému tělu rychle a šetrně?

Jak přispět ke krásnému tělu rychle a šetrně?

S přibývajícím věkem tělo stárne a je přirozené, že se my ženy tento proces snažíme zpomalit. Z toho důvodu mnoho z nás uvažuje o plastických operacích. Nicméně vždy je dobré mít na paměti, že se jedná o velmi citlivou oblast, a proto bychom měli hledat co nejšetrnější alternativu.

Video | Trápí vás kruhy pod očima? Zbavte se jich s Genesys Medical!

Jste jedna z těch, které trápí kruhy pod očima a nevíte, jak se jich zbavit? Využijte jedinečné akce a dejte kruhům pod očima sbohem na naší klinice s 20% slevou!
Kyselina hyaluronová, aneb elixír života

Kyselina hyaluronová aneb elixír života

Kyselina hyaluronová je jednou z hlavních složek mezibuněčné hmoty. Je součástí pojivových, epiteliálních a nervových tkání lidského těla. Ve významném množství se nachází v očním sklivci, synoviální tekutině a kůži.