Injekční lipolýza (PPC)

„Nezbyde vám ani gram tuku.”
Injekční lipolýza (PPC)

Injekční lipolýza, neboli PPC, je ošetření, které napomáhá odstranit tukové zásoby z oblastí, ze kterých se velice obtížně odbourávají pouhým cvičením a stravou. Tuto metodu lze použít téměř na jakoukoliv oblast, kde nás trápí větší tukové zásoby. Mezi tyto oblasti patří podbradek, tváře, krk, vnitřní i vnější stehna, hýždě, paže, dolní a horní partie břicha a záda.

Průběh zákroku

Ošetření probíhá v lokální anestezii. Lékař aplikuje tenkou jehličkou přímo do tukového polštářku účinné látky. Tato směs látek obsahuje přírodní preparát získávaný ze sojových bobů, Phosphatidylcholin (PPC). Poté dochází k postupnému odbourávání tuku, který je následně a postupně z těla přirozeně odstraňován odpadním systémem.

Pro optimální výsledek je ošetření potřeba uskutečnit vícekrát, alespoň 2x-4x. S přibývajícími dny se efekt po ošetření zlepšuje, což je způsobeno dalším odplavováním zničených tukových buněk.

Využití

  • Odbourání tukových zásob;
  • žádný JOJO efekt;
  • modelace kontur těla;
  • pomoc při celullitidě;
  • odstranění lipomu.

Po ošetření

Po ošetření není nutná žádná hospitalizace ani rekonvalescence. V místě vpichu injekce se může objevit začervenání či hematom, kůže může být mírně bolestivá. Vše odezní v nejbližších dnech. Doporučuje se zvýšit pitný režim, aby se tělu napomohlo zbavit se odpadních látek.

Často kladené dotazy

Co Vás čeká?

Do problémové oblasti bezbolestně vpravíme účinnou látku, která se pak postará o vše důležité. Látka je speciálně nakombinovaná tak, aby narušila na chemické bázi tukové buňky, které se roztříští a lymfatickým systémem se pak odplaví z těla pryč. Samotný zákrok trvá přibližně 30 minut a předchází mu 30-60min anestezie. 

Úbytek tuku v problémových oblastech, nejčastěji se jedná o podbradek.

Zvýšený pitný režim. Doporučuje se 1-2 dny před zákrokem absolvovat lipomasáž či lymfatickou masáž - lymfa při tomto ošetření hraje klíčovou roli, a tak se musí rozproudit.

Po zákroku je naprosto nezbytné nosit alespoň týden kompresivní prádlo/masku. Také je důležité pokračovat ve zvýšeném pitném režimu a podporovat lymfu. 

Záleží na spotřebovaném materiálu, což určí až lékař při osobní konzultaci.

Injekční lipolýza je vhodná v každém ročním období, ale vzhledem k nutnosti komprese oblasti ošetření nedoporučujeme v létě. Při ošetření podbradku se musí nosit kompresivní maska, a tak si ošetření raději naplánujte před volnem.

Radiofrekvence, zábal, lipomasáž, kavitace, kryolipolýza.

Pro zvýšení účinků toto ošetření doporučujeme kombinovat s dalšími ošetřeními, aby se pokryly všechny možnosti léčby podkoží. Vytvořili jsme pro vás tedy několik typů zvýhodněných tělových balíčků.

Ceník

Aplikace PPC do podbradku (cena dle rozsahu a aplikované látky) 2.300 Kč + použitá séra

Cena zákroku je zcela individuální. Záleží na vybrané partii, množství podkožního tuku i směsi, použité pro jeho redukci. Přibližnou cenu stanoví lékař na základě prohlídky a konzultace.

Ukázky výsledků

Dotaz/nezávazná objednávka

Mám zájem o...
Termín pro objednání
Preferovaná denní doba
Preferovaný den v týdnu
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Názory našich klientů

Oddělení estetické medicíny

specialistka v oboru estetické medicíny

Estetická medicína je dynamicky se rozvíjející lékařský obor, který dokáže řešit celé spektrum záležitostí. Mnoho lidí si pod tímto pojmem představí nulovou mimiku a kačeří rty, což je ale nesmírná škoda, jelikož v estetické medicíně se často řeší i obličejové asymetrie po obrně či nehodě a s pomocí speciálních procedur se dají vyřešit některé neurologické problémy či migrény. Vše záleží jen na tom, do čích rukou se svěříte.

U nás v Genesys Medical Vám nabídneme jen tu nejlepší péči, nejkvalitnější materiály a nejmodernější techniky, kvůli kterým naši lékaři jezdí za kongresy po celém světě a hledají jen to nejlepší. Naše paní doktorka vždy každý problém řeší komplexně, s maximální profesionalitou a hlavně s láskou jak k pacientovi, tak k medicíně samotné.