Fotodynamická léčba

Léčba světlem
Fotodynamická léčba
  • léčba akné
  • podpora léčby zánětlivých projevů na kůži
  • omlazení pleti
  • léčba bolestí zad, svalů a kloubů
  • podpora růstu vlasů
  • podpora hojení ran
  • regenerace po některých druzích zákroků

V Genesys Medical neustále sledujeme nejnovější trendy a technologie v estetické medicíně a přinášíme svým klientům ty nejlepší novinky, mnohdy takřka revoluční. Novým přírůstkem mezi špičkovými přístroji na naší klinice je Lutronic Healite, určený pro světelnou terapii s léčebným účinkem.

Přístroj pracuje na bázi tzv. fotosekvencí, které kombinují světlo nízké vlnové délky, dopadající na povrch kůže (do tzv. mikroúrovní kůže) s hluboko dopadajícím, téměř infračerveným světlem. Kombinace nízkoúrovňové a hloubkové terapie umožňuje zasáhnout všechny potřebné buňky a výrazně tak zlepšit léčebné a regenerativní účinky.

K čemu se takový přístroj používá? Jeho využití je mnohostranné, např.: léčba akné, léčba zánětlivých projevů na kůži, omlazení pleti, léčba bolestí zad, svalů a kloubů, podpora růstu vlasů, podpora hojení ran a regenerace po některých druzích zákroků.

Ceník

Fototerapie 900 Kč
Balíček 3 + 1 2.700 Kč

Dotaz/nezávazná objednávka

Mám zájem o...
Termín pro objednání
Preferovaná denní doba
Preferovaný den v týdnu
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Názory našich klientů

Oddělení estetické medicíny

specialistka v oboru estetické medicíny

Estetická medicína je dynamicky se rozvíjející lékařský obor, který dokáže řešit celé spektrum záležitostí. Mnoho lidí si pod tímto pojmem představí nulovou mimiku a kačeří rty, což je ale nesmírná škoda, jelikož v estetické medicíně se často řeší i obličejové asymetrie po obrně či nehodě a s pomocí speciálních procedur se dají vyřešit některé neurologické problémy či migrény. Vše záleží jen na tom, do čích rukou se svěříte.

U nás v Genesys Medical Vám nabídneme jen tu nejlepší péči, nejkvalitnější materiály a nejmodernější techniky, kvůli kterým naši lékaři jezdí za kongresy po celém světě a hledají jen to nejlepší. Naše paní doktorka vždy každý problém řeší komplexně, s maximální profesionalitou a hlavně s láskou jak k pacientovi, tak k medicíně samotné.