Konzervační (záchovná) stomatologie

Konzervační (záchovná) stomatologie

Jejím hlavním cílem je záchrana zubů, které jsou poškozeny kazem, úrazem, nevhodným stravováním či nešetrnou ústní hygienou. V rámci záchovné stomatologie se jedná o zhotovení výplní. Ty mohou být z různých materiálů.

Prováděné zákroky

Léčba kazu neboli sanace začíná použitím lokální anestezie, která zajišťuje, že samotná preparace – tedy vrtání, bude již zcela bezbolestná.

V průběhu stomatologického vyšetření Vám zkontrolujeme všechny zubní výplně (plomby) a využijeme rovněž zubní rentgen, který dokáže odhalit i skryté kazy, např.

Zubní ordinace

Abyste si u nás na klinice užili ještě komplexnější péči, otevíráme pro vás stomatologickou ordinaci. Těšit se můžete na nadstandardní péči v prostředí nádherné kliniky a na celou škálu různých procedur.

Pokud vás trápí jakýkoliv problém s vaším chrupem, ať už kaz či potřebujete zubní náhradu, na našem komplexně vybaveném stomatologickém oddělení vám dokážeme pomoci. Zapomínat nesmíme ani na estetickou stomatologii, díky které Vám vykouzlíme ten nejkrásnější úsměv.

 

Podrobné informace

Nejčastější výplně jsou amalgámové (tmavé), fotokompozitní (estetické bílé) a ze skloionomerního cementu.

Našim cílem je co nejvíce zachovat zubní tkáně. Někdy je však zub poškozen v takovém rozsahu, že zhotovení samotné výplně již není možné. Je nutné přistoupit k ošetření kořenových kanálků tzv. endodontickému ošetření. Samozřejmostí je bezbolestnost zákroků.

Názory našich klientů

Kontaktujte nás

Mám zájem o...
Termín pro objednání
Preferovaná denní doba
Preferovaný den v týdnu
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.