Chemický peeling

„Nejúčinnější v boji proti akné.”
Chemický peeling

Chemický peeling je rychlé, účinné a neinvazivní ošetření s velkým počtem využití. Peelingová směs je složena ze speciálních přípravků, jako jsou antioxidační komplexy a kyseliny. Tyto kyseliny jsou přírodní a v peelincích se používají v nejrůznějších koncentracích. Peeling se aplikuje na téměř jakoukoliv oblast těla, nejčastěji na obličej, krk, dekolt, na záda i na ruce.

Chemický peeling je rychlé, účinné a neinvazivní ošetření s obrovským počtem využití. Peelingová směs je složena ze speciálních přípravků, jako jsou antioxidační komplexy a kyseliny. Převážně se používá kyselina glykolová (AHA), kyselina mléčná a kyselina hyaluronová. Tyto kyseliny jsou přírodní a v peelincích se používají v nejrůznějších koncentracích. Peeling se aplikuje na téměř jakoukoliv oblast těla, nejčastěji na obličej, krk, dekolt, na záda i na ruce. Při konzultaci s lékařem se domluvíte na ošetřované oblasti, lékař zároveň určí typ, hloubku a koncentraci peelingu. Celé ošetření trvá pouze několik minut.

Využití chemického peelingu

 • zjemnění jizev po akné
 • vyhlazení jemných vrásek
 • odstranění pigmentových skvrn
 • projasnění pleti
 • omlazení kůže
 • regenerace pokožky
 • pomoc s problematickým akné
 • řeší nadměrně rozšířené póry
 • čištění pokožky
 • zjemnění povrchu pokožky
 • barevné sjednocení pleti

Po ošetření

Svrchní vrstva pokožky po peelingu může mírně exfoliovat, může být vysušená, citlivá či začervenalá. Vše zmizí během následujících pár dní. Kůži je nutné chránit před slunečním zářením, a to i v podobě např. solárií. Nedoporučuje se vystavovat kůži nadměrně velkým či malým teplotám, např. v sauně.

Často kladené dotazy

Co Vás čeká?

Při konzultaci s lékařem se domluvíte na ošetřované oblasti, lékař zároveň určí typ, hloubku a koncentraci peelingu. Celé ošetření trvá pouze několik minut a je naprosto bezbolestné.

Pomocí peelingu se odloučí ta nejsvrchnější část Vaší pokožky. Pod ní se pak projeví antioxidační účinek peelingu a následovat bude regenerační fáze.

K zákroku není třeba žádné speciální přípravy.

V den ošetření je nutné oblast chránit před slunečním svitem. Další ochrana a postup záleží na síle peelingu.

Cena se liší podle typu pleti. Peeling pro citlivou pleť u nás dostanete od 1 200,- Kč, lékařský peeling pak od 1 600,- Kč.

Toto ošetření je vhodné provádět na podzim a v zimě, tedy v měsících, kdy pokožku nevystavujete slunečnímu záření.

V případě akné či jizev se peeling kombinuje s mikrojehličkovým ošetřením a laserem. U léčby pigmentací se kombinuje s laserovým ošetřením.

Ceník

Medik8 peeling pro aknózní pleť od 1.500 Kč
Medik8 peeling proti pigmentovým skvrnám od 1.500 Kč
Medik8 peeling pro omlazení pokožky od 1.500 Kč
Lékařský peeling 1.600 - 2.000 Kč

Dotaz/nezávazná objednávka

Mám zájem o...
Termín pro objednání
Preferovaná denní doba
Preferovaný den v týdnu
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Názory našich klientů

Oddělení dermatologie

Dermatologie, neboli kožní lékařství je obor medicíny, zabývající se léčbou kůže a jejích derivátů, např. vlasů a nehtů.

Doplňující informace

Trápí vás pigmentové skvrny?

Trápí vás pigmentové skvrny?

Sluníte se ráda?

Video | Jak probíhá chemický peeling? (Angličtina)

Pro vaši lepší představu o zákroku si pustťe následující video.
Co je to akné a jak se léčí?

Co je to akné a jak se léčí?

Acne vulgaris neboli akné je nejčastější kožní onemocnění s chronickým průběhem, se kterým se potýkají především mladí lidé v pubertě. Nejméně jednou v životě postihne téměř každého z nás. Dochází při něm k zánětlivému postižení vlasových folikul a mazových žláz.