Mezoterapie

Mezoterapie

Pokud cítíte, že Vaší pokožce chybí jiskra, pružnost a potřebovala by výživu, mezoterapie je pro tuto situaci tím nejlepším ošetřením. Do pokožky se mikrojehličkou vpraví ‘’koktejl’’ těch nejlepších a nejvýživnějších látek jako jsou vitaminy, antioxidanty, kyselina hyaluronová, růstové faktory a mnoho dalšího.

Průběh zákroku

Mikrojehličkami se do pokožky vpraví speciální léčivý a výživný roztok, který se obsahuje vysoké koncentrace vitamínů, koenzymů a aminokyselin. Vpichy nejsou téměř vůbec cítit, ale samozřejmě se zákrok může provést v lokální anestezii, pokud si ji budete přát.

Výživný roztok je možné nakombinovat s kyselinou hyaluronovou. Tato kyselina je našemu tělu vlastní a můžeme ji považovat za další výživnou složku pro naši pokožku. Zmíněná kombinace se může použít, pokud chceme vyhladit drobné vrásky či zintenzivnit hydrataci pokožky. Velmi vhodné je kyselinu hyaluronovou do směsi přidat, pokud se nám jedná o léčbu středně hlubokých vrásek, a to nejen na obličeji, ale i v dekoltu či na krku. Výhoda přidání kyseliny je v tom, že mesoliftní roztok se v oblasti rozprostře, ale kyselina dokáže léčenou oblastobjemově vyplnit.

Využití mezoterapie

  • hydratace pokožky
  • vypnutí pleti
  • vyhlazení jemných vrásek
  • aktivace regenerace pleti
  • vypnutí pleti
  • omlazení

Po zákroku

Pro udržení výsledného efektu se ošetření doporučuje zopakovat nejdéle po roce. Nejbližší dny po ošetření je nutné ošetřovanou oblast chránit před slunečním svitem. Mohou se vytvořit červené flíčky po vpichu, proto se doporučuje návrat do práce až za pár hodin po výkonu, případně až druhý den.

Často kladené dotazy

Co Vás čeká?

Po 30-60 minutách anestezie započne zákrok, který trvá cca 30min. Výživný koktejl se do podkoží vpraví injekčně.

Výživa, hydratace pokožky, zvýšení pevnosti a pružnosti.

Zákrok nevyžaduje žádnou speciální přípravu.

Na místech vpichu můpže být pokožka mírně začervenalá, což ale během hodinky zmizí.

Záleží na velikosti ošetřované plochy, přesnou cenu určí až specialista při osobní konzultaci. Cca od 6.000.

Kdykoliv. Doporučujeme ošetření hlavně v zimě a létě, kdy je pokožka nejvíce namáhaná.

Ceník

Injekční mezoterapie 6.500 Kč + cena za použita séra 

Dotaz/nezávazná objednávka

Mám zájem o...
Termín pro objednání
Preferovaná denní doba
Preferovaný den v týdnu
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Názory našich klientů

Oddělení estetické medicíny

specialistka v oboru estetické medicíny

Estetická medicína je dynamicky se rozvíjející lékařský obor, který dokáže řešit celé spektrum záležitostí. Mnoho lidí si pod tímto pojmem představí nulovou mimiku a kačeří rty, což je ale nesmírná škoda, jelikož v estetické medicíně se často řeší i obličejové asymetrie po obrně či nehodě a s pomocí speciálních procedur se dají vyřešit některé neurologické problémy či migrény. Vše záleží jen na tom, do čích rukou se svěříte.

U nás v Genesys Medical Vám nabídneme jen tu nejlepší péči, nejkvalitnější materiály a nejmodernější techniky, kvůli kterým naši lékaři jezdí za kongresy po celém světě a hledají jen to nejlepší. Naše paní doktorka vždy každý problém řeší komplexně, s maximální profesionalitou a hlavně s láskou jak k pacientovi, tak k medicíně samotné.