Radiodiagnostika

Radiodiagnostika

Radiodiagnostika je lékařský obor, který využívá ionizujícího záření k určení diagnózy. Pro radiodiagnostiku je charakteristické, že využívá rentgenového (ionizujícího) záření z uzavřených zářičů.

Prováděné zákroky

OPG neboli Ortopantomogram je přehledný panoramatický rentgenový snímek zachycující dentici, obě čelisti, čelistní klouby, část nosní dutiny a část čelistní dutiny vyšetřovaného.

Zhotovujeme intraorální „malé“ rentgenové snímky, důležité pro detekci kazů, kvality výplní jak korunkových tak kořenových, stavu parodontu, množství zubního kamene aj.

Zubní ordinace

Abyste si u nás na klinice užili ještě komplexnější péči, otevíráme pro vás stomatologickou ordinaci. Těšit se můžete na nadstandardní péči v prostředí nádherné kliniky a na celou škálu různých procedur.

Pokud vás trápí jakýkoliv problém s vaším chrupem, ať už kaz či potřebujete zubní náhradu, na našem komplexně vybaveném stomatologickém oddělení vám dokážeme pomoci. Zapomínat nesmíme ani na estetickou stomatologii, díky které Vám vykouzlíme ten nejkrásnější úsměv.

 

Názory našich klientů

Kontaktujte nás

Mám zájem o...
Termín pro objednání
Preferovaná denní doba
Preferovaný den v týdnu
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.