Tělové zábaly

Tělový zábal

Tělových ošetření jsou spousty, ale zábaly jsou jistě nejvyužívanější, a to ve všech koutech světa. Dopřejeme Vám zábal dle Vašich potřeb, a to například na celulitidu, na zpevnění, na tukové buňky, na odvodnění, na detoxikaci, nebo čistě jen relaxační a výživný.

Příjemným bonusem těchto zábalů je, že zatímco Vaše pokožka a podkoží se budou léčit, Vy budete pouze krásně relaxovat. Během zábalu Vaši pokožku budou hýčkat účinné aktivní látky a oleje, které jsou ve všech našich přípravcích obsaženy. Veškeré výživné látky a minerály se během Vaši relaxace vpijí hluboko do Vaší pokožky. Existuje mnoho druhů zábalů, a to například zábaly na odbourávání tuků, zábaly na redukci celullitidy či zábaly na odvodnění.

V našem zdravotnickém zařízení na Vás bude čekat specializovaná terapeutka s dlouholetou praxí, která Vám s výběrem pomůže na místě po prodiskutování problému.

Výhody zábalů

  • detoxikace kůže
  • zpevnění a prokrvení pokožky
  • mineralizace tkání
  • zbavení přebytečné vody
  • stimulace lymfatického systému
  • formování postavy

Často kladené dotazy

Co Vás čeká?

Během zábalu Vaši pokožku budou hýčkat účinné aktivní látky a oleje, které jsou ve všech našich přípravcích obsaženy. Veškeré výživné látky a minerály se během Vaši relaxace vpijí hluboko do Vaší pokožky.

Výživa pokožky, detoxikace podkoží, zpevnění

Před zákrokem i po zákroku doporučujeme zvýšit pitný režim.

850,- Kč.

Kdykoliv.

Pro zvýšení účinků toto ošetření doporučujeme kombinovat s dalšími ošetřeními, aby se pokryly všechny možnosti léčby podkoží. Vytvořili jsme pro vás tedy několik typů zvýhodněných tělových balíčků.

Ceník

Zábal 1.000 Kč

 

Dotaz/nezávazná objednávka

Mám zájem o...
Termín pro objednání
Preferovaná denní doba
Preferovaný den v týdnu
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Názory našich klientů

Oddělení tělových ošetření

specialistka v oboru estetické medicíny