Odstranění kruhů a propadlin pod očima

Odstranění kruhů a propadlin pod očima

Kruhy pod očima nemusí být jen známkou únavy a prohýřených nocí, které lehce zmizí. Naštěstí existuje způsob, jak Vašemu pohledu navrátit odpočatý vzhled.

Související zákroky

Naše tělo dostává v průběhu života pořádně zabrat. Stres, námaha, starosti. To vše se podepíše na našem vzhledu. Dnes už však známe způsob, jak tyto projevy zubu času odstranit.

Podrobnosti

Ten pocit po ránu při pohledu do zrcadla zná asi každá žena. Unavený a smutný výraz podtrhují kruhy pod očima, které lze jen s obtížemi maskovat. V zaměstnání pak následuje kolotoč dotazů na téma, jestli jste se špatně vyspala, jestli nemáte doma problémy apod. To vaše sebevědomí srazí tak, že i pokud jste se do této chvíle cítila dobře, přijímáte najednou roli odevzdaného a smutného děvčátka. Problém přitom lze vyřešit dlouhodobě za pouhých 25 minut. Odpovědí na kruhy pod očima je jejich výplň u nás na klinice.

Podle studie Arcane Research Institute, která byla provedena ve Francii, více než polovina žen starších 30 let vnímá kruhy pod očima jako prvotní projev stárnutí. Periorbitální oblast přitom podle stejné studie patří mezi ty části lidského těla, na které se estetické procedury zaměřují marginálně. Důvod je prostý. Oblast okolo očí je velmi specifická a náročná na ošetření. 

Na klinice Genesys Medical se vám však dostane prvotřídního ošetření, a to vždy tím nejlepším materiálem. Nejčastějšími výplněmi, které paní primářka používá, jsou švýcarské výplně Teoxane. Ty nedávno vyvinuly výplň Redensity II Eyes. Díky inovativnímu procesu výroby vytvořily rafinovanou rovnováhu mezi kyselinou hyaluronovou v koncentraci 15 mg/g a mírně zesíťovanou resilientní kyselinou hyaluronovou. Toto sofistikované složení má relevantní vlastnosti pro korekci oblasti kolem očí, které zaručuje dlouhotrvající a řízenou korekci bez otoků s minimálním rizikem vzniku edému.

Právě unikátní složení dělá z Teosyal Redensity II. Eyes novinku, která na trhu doposud chyběla. Aplikace je díky obsahu lidokainu naprosto bezbolestná. Zákrok trvá v průměru 25 minut a efekt je viditelný již bezprostředně po aplikaci, přirozený a omlazující výsledek vydrží až 12 měsíců. Teosyal Redensity II. Eyes nabízejí pouze proškolení odborníci.

  Běžná cena Pro stálé klienty
Výplň 1 ml - rty od 14 400 Kč od 11 520 Kč
Výplň 1 ml - kruhy pod očima od 12 600 Kč od 10 800 Kč
Výplň 2x 1,2 ml -periost 25.000 Kč 20.000 Kč

Ukázky výsledků

Odstranění kruhů a propadlin pod očima

Dotaz/nezávazná objednávka

Mám zájem o...
Termín pro objednání
Preferovaná denní doba
Preferovaný den v týdnu
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Názory našich klientů

Oddělení estetické medicíny

specialistka v oboru estetické medicíny

Estetická medicína je dynamicky se rozvíjející lékařský obor, který dokáže řešit celé spektrum záležitostí. Mnoho lidí si pod tímto pojmem představí nulovou mimiku a kačeří rty, což je ale nesmírná škoda, jelikož v estetické medicíně se často řeší i obličejové asymetrie po obrně či nehodě a s pomocí speciálních procedur se dají vyřešit některé neurologické problémy či migrény. Vše záleží jen na tom, do čích rukou se svěříte.

U nás v Genesys Medical Vám nabídneme jen tu nejlepší péči, nejkvalitnější materiály a nejmodernější techniky, kvůli kterým naši lékaři jezdí za kongresy po celém světě a hledají jen to nejlepší. Naše paní doktorka vždy každý problém řeší komplexně, s maximální profesionalitou a hlavně s láskou jak k pacientovi, tak k medicíně samotné.

Doplňující informace

Jak přispět ke krásnému tělu rychle a šetrně?

Jak přispět ke krásnému tělu rychle a šetrně?

S přibývajícím věkem tělo stárne a je přirozené, že se my ženy tento proces snažíme zpomalit. Z toho důvodu mnoho z nás uvažuje o plastických operacích. Nicméně vždy je dobré mít na paměti, že se jedná o velmi citlivou oblast, a proto bychom měli hledat co nejšetrnější alternativu.

Video | Trápí vás kruhy pod očima? Zbavte se jich s Genesys Medical!

Jste jedna z těch, které trápí kruhy pod očima a nevíte, jak se jich zbavit? Využijte jedinečné akce a dejte kruhům pod očima sbohem na naší klinice s 20% slevou!
Kyselina hyaluronová, aneb elixír života

Kyselina hyaluronová aneb elixír života

Kyselina hyaluronová je jednou z hlavních složek mezibuněčné hmoty. Je součástí pojivových, epiteliálních a nervových tkání lidského těla. Ve významném množství se nachází v očním sklivci, synoviální tekutině a kůži.