Jarní regenerace pleti

Naše pleť má za sebou jedno z nejnáročnějších období v roce. Důsledkem je často její unavený a zašedlý vzhled, dehydratace i podráždění.

V přírodě kolem nás se vše začíná pomalu probouzet k životu. Dopřejte takové procitnutí i své pleti! Jak na to?

Nejprve bude vhodné pokožku vyčistit, zbavit ji odumřelých buněk a ucpaných pórů. Tím se podpoří růst nových buněk ve spodních vrstvách kůže. K tomu můžete využít naší lékařské kosmetiky.

Dále bude potřeba dodat pleti hydrataci a výživu. K tomu doporučujeme zákroky plazmaterapie a mezoterapie. V obou případěch je do ošetřované oblasti jemnými vpichy vpravena účinná látka. V případě mezoterapie je použit „koktejl“ těch nejlepších a nejvýživnějších látek jako jsou vitamíny, antioxidanty, kyselina hyaluronová a mnoho dalšího. V případě plazmaterapie je použito malé množství vaší vlastní krevní plazmy, která obsahuje růstové faktory, kmenové buňky, krevní destičky a bílé krvinky, které pokožku regenerují zcela přirozenou cestou.

V obou případech po aplikaci dochází k regeneraci, rozzáření a zlepšení kvality pleti.

Na závěr si můžete dopřát zázračnou sílu světla v podobě ošetření supermoderním přístrojem Lutronic Healite. Toto ošetření spustí v pokožce celou řadu procesů a chemických reakcí pro léčbu, regeneraci a vyšší odolnost pokožky. Přispěje tak mimo jiné k rychlejšímu zacelení kůže po mikrojehličkových ošetřeních.