Odstranění pocení - informace

 Odstranění pocení

Rozlučte se s mokrými dlaněmi a propoceným oblečením. Užívejte si každý pracovní i volný den v suchu.

Podrobnosti

Nadměrné pocení, neboli zvýšená tvorba potu, je velmi nepříjemná pro každého z nás. Nejčastěji postihované oblasti jsou podpaží, dlaně a plosky nohou. V případě kdy nestačí běžné deodoranty či antiperspiranty, nabízíme metodu pro trvalé odstranění pocení! Během zákroku je pomocí tenkých jehliček aplikována účinná látka, která zabrání převodu nervového vzruchu k potní žláze, a tím nedochází k uvolňování potu.

Zákrok je téměř bezbolestný a po aplikaci dochází k výraznému omezení až vymizení tvorby potu. Efekt trvá zhruba 9-12 měsíců i déle. Při opakované aplikaci se efekt prodlužuje.

Ceník

Odstranění pocení v podpaží 15 000 Kč

Dotaz/nezávazná objednávka

Mám zájem o...
Termín pro objednání
Preferovaná denní doba
Preferovaný den v týdnu
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Názory našich klientů

Oddělení estetické medicíny

specialistka v oboru estetické medicíny

Estetická medicína je dynamicky se rozvíjející lékařský obor, který dokáže řešit celé spektrum záležitostí. Mnoho lidí si pod tímto pojmem představí nulovou mimiku a kačeří rty, což je ale nesmírná škoda, jelikož v estetické medicíně se často řeší i obličejové asymetrie po obrně či nehodě a s pomocí speciálních procedur se dají vyřešit některé neurologické problémy či migrény. Vše záleží jen na tom, do čích rukou se svěříte.

U nás v Genesys Medical Vám nabídneme jen tu nejlepší péči, nejkvalitnější materiály a nejmodernější techniky, kvůli kterým naši lékaři jezdí za kongresy po celém světě a hledají jen to nejlepší. Naše paní doktorka vždy každý problém řeší komplexně, s maximální profesionalitou a hlavně s láskou jak k pacientovi, tak k medicíně samotné.