Postava do plavek snadno a rychle

Nestihli jste dosáhnout vysněné postavy do plavek? Nebo jste vlivem vyššího zadržování vody v těle během letního období nabrali nějaké to kilo navíc? Nezoufejte! Máme pro vás rychlé a vysoce účinné řešení.

Je jím lymfoterapie. Tento jednoduchý, neinvazivní zákrok urychluje tok lymfy mízním řečištěm, přičemž dochází k výraznému nabuzení metabolismu a rychlejšímu spalování tuků. Současně dochází k lepšímu odvádění odpadních látek a přebytečné vody z těla a také k detoxikaci organismu. Zákrok je velmi účinný a oblíbený při redukci celulitidy.

A jak takový zákrok probíhá? Věřte nebo ne, jedná s v podstatě o formu masáže. Odborněji řečeno o mechanickou stimulaci podkoží. Přístrojová verze zákroku se provádí špičkovým přístrojem LPG.

A jaké očekávat výsledky? Účinnost je samozřejmě individuální a záleží mimo jiné na množství podkožního tuku nebo třeba tělesné kondici. Ale naše nedávná pacientka zhubla po pouhých 4 tělových ošetřeních krásných 5 kg. Dlouhodobě nabízíme cenově zvýhodněné balíčky ošetření LPG.