Revoluční novinka v liftingu

Revoluční novinka v liftingu

Zákon gravitace. Mnohé z nás potrápil už ve školních lavicích. Věděli jste ale, že je také příčinou nejedné drobné vady na kráse? Jedním z důsledků jejího neustálého působení na naše tělo jsou povadlé kontury. Díky Genesys Medical ale můžete gravitaci jednoduše porazit.

MUDr. Jana Synková, která je mimochodem školitelkou liftingu, přináší svým pacientům revoluční novinku v oblasti niťového liftingu. Nové typ nití zaručuje výrazný, okamžitý a dlouhotrvající liftingový efekt. Aplikace procedury je možná nejen v oblasti obličeje, ale také v oblasti paží, prsou, stehen a dalších partií. Zákrok se nově obejde zcela bez modřin a bez nutnosti následného nošení speciální kompresní masky.

Pokud se na tento zákroj objednáte během listopadu, získáte od nás navíc speciální kolagenovou masku s kyselinou hyaluronovou jako dárek zdarma! Objednat se můžete pomocí níže uvedeného formuláře, nebo na telefonním čísle +420 739 934 334. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Dotaz/objednávka termínu

Mám zájem o...
Termín pro objednání
Preferovaná denní doba
Preferovaný den v týdnu
Preferovaný den v týdnu
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Názory našich klientů

Oddělení estetické medicíny

specialistka v oboru estetické medicíny

Estetická medicína je dynamicky se rozvíjející lékařský obor, který dokáže řešit celé spektrum záležitostí. Mnoho lidí si pod tímto pojmem představí nulovou mimiku kvůli botoxu a kačeří rty, což je ale nesmírná škoda, jelikož v estetické medicíně se často řeší i obličejové asymetrie po obrně či nehodě a s pomocí tolik kritizovaného botoxu se dají vyřešit některé neurologické problémy či migrény. Vše záleží jen na tom, do čích rukou se svěříte.

U nás v Genesys Medical Vám nabídneme jen tu nejlepší péči, nejkvalitnější materiály a nejmodernější techniky, kvůli kterým naši lékaři jezdí za kongresy po celém světě a hledají jen to nejlepší. Naše paní doktorka vždy každý problém řeší komplexně, s maximální profesionalitou a hlavně s láskou jak k pacientovi, tak k medicíně samotné.

Související zákroky a služby