Příprava na léto v Genesys Medical

Příprava na léto v Genesys Medical

Léto klepe na dveře. Začíná už 20. června, tedy přesně za týden! V Genesys Medical vám pomůžeme s širokou škálou příprav na nadcházející období. Podívejme se doporučené přípravy a s nimi související zákroky. Pokud vás zajímají detaily jednotlivých zákroků, můžete si je v textu rozkliknout.


 

Příprava pokožky obličeje

Začněme bodem, který se týká nás všech a v přípravě na léto je stěžejní - přípravou pokožky. Vystavení vysokému UV záření (nejen při opalování), slaná či chlorovaná voda, suché počasí a mnoho dalších vlivů naší pokožce, zejména pokožce obličeje neprospívá. Je potřeba zvýšit její obranyschopnost a důkladně ji vyživit vitamíny a minerály.

K tomu doporučujeme mikrojehličkové zákroky plazmaterapie a mezoterapie. Oba zákroky fungují na stejném principu, ovšem liší se použitou směsí. Zatímco v případě mezoterapie se jedná o směs s vysokou koncentrací vitamínů, koenzymů a aminokyselin, v případě plazmaterapie se používá vaše vlastní krevní plazma, která představuje to nepřirozenější a zároveň nejúčinější, čím můžete svou pokožku ošetřit. Krevní plazmu u nás navíc obohacujeme o vitamíny, minerály a enzymy.

Pro pokožku zbytku těla můžete některý z nabídky tělových zábalů, který pokožku těla nejen prokrví, urychlí spalování tuků, ale také ji důkladně vyživí.

Omlazení dekoltu

Partií, kterou v létě vystavujeme na odiv více než kdy jindy je dekolt. Víte, že dekolt je možné omladit? Kromě výše uvedených mikrojehličkových ošetření např. také liftingem nebovýplněmi kyselinou hyaluronovou. Proč se tedy nepochlubit krásným dekoltem?

Odstranění nadměrného pocení

Botulotoxin, neboli lidově botox všichni známe především jako "vypínač" vrásek. Co ale možná nevíte je, že botoxem lze také odstranit migrénu nebo nadměrné pocení v podpaží. Zbavte se nechtěných "koláčů" v podpaží jednou pro vždy. Opravdu to jde!

Bezchybná pleť bez make-upu

Co takhle kdybychom vám řekli, že díky Genesys Medical můžete mít bezchybnou pleť a vyhnout se tak nutnosti nosit (nejen) v horkých letních měsících make-up? K tomu se nejčastěji používají výše uvedená mikrojehličková ošetření, laserové zákroky či chemické peeling. Objednejte se k nám a my vám sestavíme léčebný plán na míru!

Dotaz/objednávka termínu

Mám zájem o...
Termín pro objednání
Preferovaná denní doba
Preferovaný den v týdnu
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Názory našich klientů