Valentýn v Genesys Medical: výplně rtů se slevou 20 % + zábal zdarma a soutěž v hodnotě 8 500 Kč!

Valentýnská akce: výplně rtů kyselinou hyaluronovou až do 14. 2. se slevou 20 % + zábal zdarma

Dopřejte svému protějšku nevšední valentýnský dárek a překvapte ho polibkem plnými a smyslnými rty.

Pokud se do 14. 2. objednáte na výplň rtů, získáte:

  • slevu 20 % na zákrok,
  • voucher na tělový zábal zdarma.

A to není vše. Právě dnes vyhlašujeme na našem Facebooku soutěž o výplň v hodnotě 8 500 Kč, tak nás nezapomeňte sledovat.

Kvapem se blíží svátek všech zamilovaných - Valentýn. A málokdo si tento den dokáže představit bez pořádného valentýnského polibku. V Genesys Medical jsme se rozhodli vám pomoci, aby byl tento polibek skutečně nezapomenutelný. Proto až do 14. února nabízíme výplně rtů kyselinou hyaluronovou s exkluzivní slevou 20 %.

Mnoha z vás se nyní možná vybaví nepřirozené “kačeří” rty. V případě neprofesionálního provádění toho zákroku k tomu skutečně může dojít. Rozhodně ale ne v Genesys Medical. Díky profesionálním výplním od společnosti Teoxane a především práci naší milé MUDr. Synková, která patří mezi špičky ve svém oboru nejen v České republice, budou výsledkem přirozené, plné a smyslné rty.

Při objednávce do 14. 2. navíc jako bonus získáte voucher na tělový zábal (zeštíhlující, detoxikační, relaxační) zdarma. Můžete si tak dopřát jedinečnou chvilku pro sebe a nechat se hýčkat na naší krásné klinice, nebo můžete voucher někomu darovat. Třeba k Valentýnu.

Objednávat se můžete na této stránce, nebo na tel. +420 739 934 334 nebo +420 377 477 974, e-mailové adrese recepce@genesysmedical.cz, nebo zde na webu.

Ukázky výsledků

Dotaz/objednávka termínu

I am interested in...
Appointment details
Preferred daytime
Preferred day in the week
By submitting you agree to the processing of personal data.

Názory našich klientů

Oddělení estetické medicíny

specialistka v oboru estetické medicíny

Estetická medicína je dynamicky se rozvíjející lékařský obor, který dokáže řešit celé spektrum záležitostí. Mnoho lidí si pod tímto pojmem představí nulovou mimiku kvůli botoxu a kačeří rty, což je ale nesmírná škoda, jelikož v estetické medicíně se často řeší i obličejové asymetrie po obrně či nehodě a s pomocí tolik kritizovaného botoxu se dají vyřešit některé neurologické problémy či migrény. Vše záleží jen na tom, do čích rukou se svěříte.

U nás v Genesys Medical Vám nabídneme jen tu nejlepší péči, nejkvalitnější materiály a nejmodernější techniky, kvůli kterým naši lékaři jezdí za kongresy po celém světě a hledají jen to nejlepší. Naše paní doktorka vždy každý problém řeší komplexně, s maximální profesionalitou a hlavně s láskou jak k pacientovi, tak k medicíně samotné.

Související zákroky a služby