Valentýn v Genesys Medical: výplně rtů se slevou 20 % + zábal zdarma a soutěž v hodnotě 8 500 Kč!

Valentýnská akce: výplně rtů kyselinou hyaluronovou až do 14. 2. se slevou 20 % + zábal zdarma

Dopřejte svému protějšku nevšední valentýnský dárek a překvapte ho polibkem plnými a smyslnými rty.

Pokud se do 14. 2. objednáte na výplň rtů, získáte:

  • slevu 20 % na zákrok,
  • voucher na tělový zábal zdarma.

A to není vše. Právě dnes vyhlašujeme na našem Facebooku soutěž o výplň v hodnotě 8 500 Kč, tak nás nezapomeňte sledovat.

Kvapem se blíží svátek všech zamilovaných - Valentýn. A málokdo si tento den dokáže představit bez pořádného valentýnského polibku. V Genesys Medical jsme se rozhodli vám pomoci, aby byl tento polibek skutečně nezapomenutelný. Proto až do 14. února nabízíme výplně rtů kyselinou hyaluronovou s exkluzivní slevou 20 %.

Mnoha z vás se nyní možná vybaví nepřirozené “kačeří” rty. V případě neprofesionálního provádění toho zákroku k tomu skutečně může dojít. Rozhodně ale ne v Genesys Medical. Díky profesionálním výplním od společnosti Teoxane a především práci naší milé MUDr. Synková, která patří mezi špičky ve svém oboru nejen v České republice, budou výsledkem přirozené, plné a smyslné rty.

Při objednávce do 14. 2. navíc jako bonus získáte voucher na tělový zábal (zeštíhlující, detoxikační, relaxační) zdarma. Můžete si tak dopřát jedinečnou chvilku pro sebe a nechat se hýčkat na naší krásné klinice, nebo můžete voucher někomu darovat. Třeba k Valentýnu.

Objednávat se můžete na této stránce, nebo na tel. +420 739 934 334 nebo +420 377 477 974, e-mailové adrese recepce@genesysmedical.cz, nebo zde na webu.

Ukázky výsledků

Dotaz/objednávka termínu

Ich interessiere mich für...
Termindetails
Bevorzugte Tageszeit
Bevorzugter Wochentag
Bevorzugter Wochentag
Mit dem Absenden erklären Sie sich mit der Verarbeitung personenbezogener Daten einverstanden.

Názory našich klientů

Oddělení estetické medicíny

primářka kliniky, specialistka v oboru estetické medicíny

Estetická medicína je dynamicky se rozvíjející lékařský obor, který dokáže řešit celé spektrum záležitostí. Mnoho lidí si pod tímto pojmem představí nulovou mimiku kvůli botoxu a kačeří rty, což je ale nesmírná škoda, jelikož v estetické medicíně se často řeší i obličejové asymetrie po obrně či nehodě a s pomocí tolik kritizovaného botoxu se dají vyřešit některé neurologické problémy či migrény. Vše záleží jen na tom, do čích rukou se svěříte.

U nás v Genesys Medical Vám nabídneme jen tu nejlepší péči, nejkvalitnější materiály a nejmodernější techniky, kvůli kterým naši lékaři jezdí za kongresy po celém světě a hledají jen to nejlepší. Naše paní doktorka vždy každý problém řeší komplexně, s maximální profesionalitou a hlavně s láskou jak k pacientovi, tak k medicíně samotné.

Související zákroky a služby