Adventní akce - čím dříve objednáte, tím více ušetříte

Adventní akce - čím dříve objednáte, tím více ušetříte

Rok 2019 se pozvolna chýlí ke konci. Na dveře klepe období, na které se mnozí z nás těší. Období radosti, klidu a pohody, období strávené s našimi nejbližšími a období, kdy se alespoň na malý okamžik vrátíme do dětství. Období Vánoc.

Ovšem ještě předtím, než se našimi domovy rozvoní purpura a cukroví, než obdarujeme své blízké a sami pod rozzářeným vánočním stromkem možná nalezneme to, po čem toužíme, čeká nás advent, který může být v dnešní uspěchané době náročný.

V Genesys Medical jsme se rozhodli Vám toto období co nejvíce zpříjemnit a proto začneme rozdávat vánoční dárky již zítra!

Připravili jsme pro Vás speciální adventní akci. Každý týden až do Vánoc od nás máte možnost získat hodnotné dárky v podobě exkluzivních slevových voucherů. Ale pozor. Čím dříve se k nám objednáte, tím hodnotnější voucher a větší slevu získáte.

Výše slev dle týdne

Pokud se objednáte do železné neděle (1. 12.), získáte slevu 20 %* + 5 000 Kč** na další vybrané služby.
Pokud se objednáte do bronzové neděle (8. 12.), získáte slevu 20 %* + 3 000 Kč** na další vybrané služby.
Pokud se objednáte do stříbrné neděle (15. 12.), získáte slevu 15 %* + 2 000 Kč** na další vybrané služby.
Pokud se objednáte do zlaté neděle (22. 12.), získáte slevu 10 %* + 1 000 Kč** na další vybrané služby.

*platí pro zákroky estetické medicíny (botox, lifting, výplně, ...)
** na chemický peeling, laserové ošetření (odstranění pigmentací, výrůstků, ...) a zábaly (detoxikační, zpevňující, zeštíhlující, ...)

Co pro získání voucheru udělat? Stačí se do Vánoc objednat na zákrok estetické medicíny a automaticky získáváte voucher, připadající na příslušný týden. Objednávat se můžete telefonicky na +420 739 934 334, e-mailem na recepce@genesysmedical.cz, zde na webu nebo osobně u nás na recepci na adrese Houškova 26, Plzeň.

Dotaz/objednávka termínu

Mám zájem o...
Termín pro objednání
Preferovaná denní doba
Preferovaný den v týdnu
Preferovaný den v týdnu
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Názory našich klientů

Oddělení estetické medicíny

specialistka v oboru estetické medicíny

Estetická medicína je dynamicky se rozvíjející lékařský obor, který dokáže řešit celé spektrum záležitostí. Mnoho lidí si pod tímto pojmem představí nulovou mimiku kvůli botoxu a kačeří rty, což je ale nesmírná škoda, jelikož v estetické medicíně se často řeší i obličejové asymetrie po obrně či nehodě a s pomocí tolik kritizovaného botoxu se dají vyřešit některé neurologické problémy či migrény. Vše záleží jen na tom, do čích rukou se svěříte.

U nás v Genesys Medical Vám nabídneme jen tu nejlepší péči, nejkvalitnější materiály a nejmodernější techniky, kvůli kterým naši lékaři jezdí za kongresy po celém světě a hledají jen to nejlepší. Naše paní doktorka vždy každý problém řeší komplexně, s maximální profesionalitou a hlavně s láskou jak k pacientovi, tak k medicíně samotné.