Tip na valentýnský dárek

Již tuto neděli slaví všichni zamilovaní svůj svátek - svatý Valentýn. My pro vás máme tip na valentýnský dárek, se kterým rozhodně neuděláte chybu. Je jím dárkový voucher v libovolné hodnotě na širokou škálu našich služeb, zahrnující estetickou medicínu, laserová ošetření, LPG, fyzioterapii, tělové zábaly a další.

A pozor! Až do 14. 2. nabízíme valentýnský bonus v podobě fototerapie zdarma ke každému zakoupenému voucheru.

Tento oblíbený zákrok představuje speciální světelnou terapii s léčebným účinkem, prováděnou supermoderním přístrojem Lutronic Healite. Využití je vskutku mnohostranné. Namátkou:
léčba akné, léčba zánětlivých projevů na kůži, omlazení pleti, léčba bolestí zad, svalů a kloubů, podpora růstu vlasů, podpora hojení ran a regenerace po některých druzích zákroků.

Vouchery můžete objednávat na tel. +420 739 934 334, nebo prostřednictvím jednoduché objednávky zde na webu. Stačí kliknout na tlačítko "objednat" a vyplnit jednoduchý formulář. Vyzvednout je pak můžete bez čekání na naší recepci, nebo vám je zašleme poštou či v elektronické podobě e-mailem. Platit můžete převodem na účet nebo hotově či kartou na recepci na adrese Houškova 26, Plzeň.