Redukce podkožního tuku snadno a rychle, v lednu 2020 s 20% slevou

Redukce podkožního tuku snadno a rychle, v lednu 2020 s 20% slevou

Snad každý z nás někdy bojoval s nějakým tím kilem navíc. Obzvlášť po Vánocích a silvestru. Dali jste si do nového roku předsevzetí, že zredukujete svou váhu a nebo prostě jen chcete udělat něco pro své zdraví a vzhled? Právě pro Vás je určena lednová akce v Genesys Medical. Nabízíme metodu pro opravdu rychlou a efektivní redukci podkožního tuku, pomocí injekční lipolýzy.

Často kladené dotazy

Co je to injekční lipolýza?

Injekční lipolýza neboli PPC je neoperační, bezbolestný zákrok, během kterého je do problematické oblasti injekčně zavedena účinná látka, která na chemické bázi narušuje tukové buňky, které jsou pak vyplaveny lymfatickým systémem z těla. Výsledky jsou patrné za cca 3 - 5 týdnů.

Injekční lipolýzu lze využít prakticky na jakoukoliv tělesnou partii s většími tukovými zásobami. Zejména pak v partiích, ze kterých se podkožní tuk odbourává běžným způsobem (cvičením a stravováním) obtížněji. Mezi tyto partie patří podbradek, tváře, krk, stehna, hýždě, paže, břicho a záda.

Zákrok je zcela bezpečný. Používá se již více než 10 let a dosud nebyly objeveny žádné vedlejší účinky.

Cena zákroku je zcela individuální. Záleží na vybrané partii, množství podkožního tuku i směsi, použité pro jeho redukci. Přibližnou cenu stanoví lékař na základě prohlídky a konzultace.

Díky unikátnímu postupu s využitím širokospektrálních enzymů se kůže při redukci podkožníku tuku přirozeně stahuje bez nutnosti dalších zákroků.

Tento zákrok provádí pouze několik klinik v ČR. V Genesys Medical ho během ledna 2020 získáte s 20% slevou.

Detailní informace o zákroku Dotaz/nezávazná objednávka

Ukázky výsledků

Dotaz/objednávka termínu

Ich interessiere mich für...
Termindetails
Bevorzugte Tageszeit
Bevorzugter Wochentag
Mit dem Absenden erklären Sie sich mit der Verarbeitung personenbezogener Daten einverstanden.

Názory našich klientů

Oddělení estetické medicíny

specialistka v oboru estetické medicíny

Estetická medicína je dynamicky se rozvíjející lékařský obor, který dokáže řešit celé spektrum záležitostí. Mnoho lidí si pod tímto pojmem představí nulovou mimiku a kačeří rty, což je ale nesmírná škoda, jelikož v estetické medicíně se často řeší i obličejové asymetrie po obrně či nehodě a s pomocí speciálních procedur se dají vyřešit některé neurologické problémy či migrény. Vše záleží jen na tom, do čích rukou se svěříte.

U nás v Genesys Medical Vám nabídneme jen tu nejlepší péči, nejkvalitnější materiály a nejmodernější techniky, kvůli kterým naši lékaři jezdí za kongresy po celém světě a hledají jen to nejlepší. Naše paní doktorka vždy každý problém řeší komplexně, s maximální profesionalitou a hlavně s láskou jak k pacientovi, tak k medicíně samotné.